Wprowadzenie

na wzgórzach barcelony

Cześć!

Mam na imię Agata, a na tym zdjęciu możecie mnie zobaczyć w Barcelonie w maju 2017r. Trochę wtedy “wyszczuplałam”, co?
W tamtym czasie byłam na wielkiej wyprawie mającej na celu ogarnięcie życia w Hiszpanii, gdzie poleciałam jeszcze w grudniu 2016. Nie nazwałabym tego tak bardzo podróżą, ponieważ głównym celem w tamtym momencie było raczej przetrwanie niż cokolwiek innego, ale akurat to zdjęcie przynajmniej jest zdjęciem radosnym. Zostało zrobione krótko po tym, jak wszystko zaczęło mniej więcej wychodzić – zapowiadać się obiecująco – po tym, jak wreszcie znalazłam nadzieję. To zdjęcie było początkiem nowego rozdziału w mojej dzikiej przygodzie, jaką był cały ten projekt pt.”Hiszpania”. Spędziłam w tym kraju ponad 9 miesięcy łącznie i zdaje mi się, że ta podróż zmieniła mnie i ukształtowała najbardziej (mimo, że nie była to ani pierwsza podróż, ani ostatnia). To z kolei doprowadziło mnie do pragnienia napisania książki, albo chociaż założenia bloga, który pozwoliłby mi podzielić się swoimi przygodami ze światem.

Maj 2019

Obecnie przebywam w Brazylii, w największym portugalskojęzycznym mieście na świecie, jakim jest São Paulo i – jako, że udało mi się odwiedzić całkiem sporo innych krajów gdzieś po drodze – mogę śmiało powiedzieć, że w tej chwili jestem o wiele lepsza w dawaniu sobie rady niż byłam wtedy. Mamy maj 2019, co oznacza, że zajęło mi jakieś 2 lata żeby rozpocząć jakiekolwiek próby spełnienia mojego małego marzenia, ale przynajmniej wreszcie to robię.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o moich dotychczasowych przygodach, a także o tych, które dopiero nadejdą, zapraszam Cię do obserowania mojego bloga w oczekiwaniu na kolejne aktualizacje 😉

zobacz też: państwa świata które do tej pory odwiedziłam

2 myśli na “Wprowadzenie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *